Žalgirio arenoje vyko paroda “Rinkis prekę lietuvišką”

shopping

Kauno “Žalgirio” arena vėl atverė savo duris Lietuvos žmonėms. Šį kartą visus kvietė jau tradicine tapusi paroda “Rinkis prekę lietuvišką”.

Lietuvos gamintojai visus džiugino naujausia savo produkcija, kurios įvairovė tiesiog nustebino. Kiekvienas parodoje surado sau tinkamą gaminį: moterys galėjo praleisti laiką apžiūrinėdamos lietuvišką kosmetiką, aprangos produkciją, vyrų laukė statybinių įmonių naujovės. Mėgstančius skaityti, leidybos studijos kvietė įsigyti naujausių leidinių. Parodoje taip pat dalyvavo didelis maisto gamintojų būrys.

Paroda “Rinkis prekę lietuvišką” sulaukė palankių dalyvių atsiliepimų ir gausaus lankytojų skaičiaus. Šiemet parodoje savo produkciją pristatė tokios įmonės kaip UAB Klaipėdos pienas, UAB Biovela, UAB Lono mažmena, UAB Samsonas, UAB Kauno Baltija, UAB Liregus, UAB Hispack Baltic ir kitos, kurių prekinis ženklas yra gerai žinomas ir Lietuvoje, ir užsienyje. Viso parodoje savo gaminius pristatė per 50 Lietuvos gamintojų.

Mūsų šalies įmonės dar kartą priminė, kodėl lietuviškas gaminys yra vertinamas visame pasaulyje ir kodėl lietuviška prekė asocijuojasi su kokybe.

Leave a Reply