VGTU prasidėjo verslo forumas “Doing business in …”

VGTU_herbas

Spalio 21-ąją, ketvirtadienį, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasidėjo verslo forumas “Doing business in …”. Tai – informacinių paskaitų ciklas, kurio metu ne tik bus nagrinėjamos įvairių valstybių ekonomikų ypatybės, bet ir bus gilinamasi į atskirų verslo sektorių specifiką. Šio projekto tikslas – suvienyti tuos, kurie domisi verslu, nebijo iššūkių, nori kuo daugiau sužinoti ar gali pasidalyti patirtimi apie tarptautinio verslo subtilybes.

“Šiuo projektu siekiame sukurti bendruomenę, kuri norėtų nuolat tobulėti, gilinti savo žinias, plėsti akiratį. Norime suburti moksleivius, studentus ir verslo atstovus – visus tuos, kurie nėra abejingi verslo naujovėms, turi idėjų ir nori jomis pasidalyti”, – apie projekto tikslus kalbėjo viena iš projekto iniciatorių Verslo vadybos fakulteto prodekanė doc. dr. Jelena Stanevičienė.

J. Stankevičienė teigė, jog tarptautiškumas labai svarbus Vilniaus Gedimino technikos universitete. “Turime tarptautinio verslo studijų programą, mūsų studentai, darbuotojai turi daug galimybių vykti mokytis, atlikti praktikas, stažuotis į užsienį pagal įvairias mainų programas. Taigi turime gausybę žmonių, kurie nori “matyti plačiau” ir kurie gali pasidalinti savo žiniomis”, – sakė prodekanė.

Pirmosios paskaitos “Doing business in China” metu pranešėjas, VGTU dėstytojas Veslav Kuranovič, pasakojo apie verslo galimybes Kinijoje, supažindino su šalies kultūra ir kalba bei dalijosi savo asmenine patirtimi, sukaupta vizitų į Kiniją metu.

VGTU ir Verslo vadybos fakulteto Studentų atstovybės inicijuotas projektas – puiki proga plėsti akiratį, susipažinti su kitų šalių verslo subtilybėmis, ekonomika, verslo kultūra bei galimybė pramokti užsienio kalbos pagrindų, gilintis į atskirus verslo sektorius. Organizatoriai tokias paskaitas ketina rengti kiekvieną mėnesį.

Leave a Reply