Verslo angelų investicijos greito ir sveiko maisto restoranų tinklui

sveikas greitas maistas

KŪB „Verslo angelų fondas I“ (toliau – Fondas) ir verslo angelas investavo į greito sveiko maisto restoranų tinklo „TakeWay“ plėtrą. Investuotojai išpirko naują UAB „Sveikatingumo projektai“ akcijų bei konvertuojamųjų obligacijų emisijas. Lėšos bus skirtos restoranų tinklo plėtrai Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Jauna įmonės komanda ėmėsi ambicingo tikslo skubantiems žmonėms pagaminti kokybišką maistą išsinešimui ir greitiems pietums. Sveikesnio ir kokybiškesnio maisto paklausa auga visoje Europoje. Įmonė kelis metus testavo savo receptus ir jau pelnė klientų pasitikėjimą. Investuotojai tikisi spartaus augimo tiek Lietuvoje, tik aplinkinėse šalyse.

Fondas investuoja lygiomis dalimis kartu su verslo angelais. Tikimasi, kad bendros Fondo ir „verslo angelų“ investicijos sudarys apie 58 mln. litų (apie 16,8 milijonų eurų), tame tarpe virš 27 milijonų litų (8 mln. eurų) yra investuojama iš JEREMIE kontroliuojančiojo fondo lėšų.

Projektas „JEREMIE kontroliuojantysis fondas“ yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir nacionalinėmis lėšomis pagal 2007-2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programą. Jį administruoja EIF.

Pirmieji du „TakeWay“ greito sveiko maisto restoranai Vilniuje atidaromi rugsėjo pradžioje.

Leave a Reply