Turistai nekantriai laukia “Snoras Snow” arenos atidarymo

Snoras Snow Arena

Šalia Druskininkų statomo žiemos pramogų komplekso “Snoras Snow Arena” statytojai permainingų orų nelepinamiems slidinėjimo entuziastams siūlo nenusiminti ir ruoštis naujam slidinėjimo sezonui. Uždarose trasose jis prasidės po poros mėnesių, o visus metus neištirpsiantis sniegas jau dabar vilioja žiemos pramogų mėgėjus.

Turistų nekantriai laukiamas objektas statomas privačiomis ir Europos Sąjungos paramos lėšomis. Ekspertų palankiai įvertintam projektui iš Europos regioninės plėtros fondo pagal priemones “Pirmo prioriteto vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai” ir “Ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio bei sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimas ir plėtra” skirta 40 mln. litų. Dar 58 mln. Lt investuoja objektą statanti bendrovė “Stamita”.

“Tai projektas, kuris turės didelę įtaką ne tik Druskininkų, Pietų Lietuvos regiono, bet ir visos šalies turizmo plėtrai”, – įsitikinęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Norinčiųjų kuo greičiau atvykti slidinėti į visus metus veiksiančią sniego areną netrūksta jau dabar: kasdien skambina daugybė žmonių, besiteiraujančių, kada galės pramogauti. Daugelis skundžiasi, kad šuo metu Lietuvoje veikiančios slidinėjimo trasos negali užtikrinti kokybiškų paslaugų dėl nenuspėjamų oro sąlygų ir vis tikslinasi, ar Druskininkų trasose galės slidinėti bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku.

“Nekantraujančių žmonių lūkesčiai verčia ne tik spartinti darbus, bet ir užtikrinti kokybiškas pramogas už patrauklią kainą”, – sakė pramogų kompleksą statančios bendrovės UAB “Stamita” savininkas Andrius Stasiukynas.

“Snoras Snow Arena” jau pradėjo komplekse dirbsiančių darbuotojų atranką: čia bus įdarbinta 70 žmonių, o anketas užpildė apie 800 pageidaujančių dirbti sniego arenoje.

Patvirtintos ir pirmojo slidinėjimo sezono kainos: slidinėjimo bilietas visai dienai suaugusiam nuo 49 litų (darbo dienomis) iki 69 litų (savaitgaliais ir švenčių dienomis). Norintieji pramogauti trumpiau, mokės dar mažiau, o vaikams, senjorams bei atvykstantiems su šeimomis numatytos nuolaidos. Pigiausiai pramogauti galės įsigijusieji abonementą visiems metams.

Į intensyviai statomą žiemos pramogų kompleksą nuolat gabenama ir montuojama įranga, kuri užtikrins sklandų slidinėjimo trasų ir kitų pramogų zonų darbą. Baigiamos montuoti sniego gamybos mašinos, keltuvai, apšvietimo sistema. Šią savaitę bus atgabenta sniego lyginimo technika, kurią tikimasi išbandyti atviroje slidinėjimo trasoje.

Jau pastatytas ir įrenginėjamas finišo baras bei kitos vidaus patalpos, tarp jų ir didžiausias Baltijos regione žaidimų kambarys vaikams.

Leave a Reply