Smulkieji verslininkai jau gali teikti prašymus kompensacijoms už kasos aparatus gauti

vmi

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad VMI prie FM viršininko įsakymu patvirtintos kasos aparatų įsigijimo išlaidų kompensavimo gyventojams taisyklės (toliau – Taisyklės), kurios įsigalios netrukus, jas paskelbus Valstybės žiniose. Taisykles galima rasti VMI interneto svetainės adresu www.vmi.lt, paspaudus tituliniame puslapyje esančią nuorodą “Kasos aparatai smulkiesiems verslininkams”.

Gyventojai, kai įsigytą kasos aparatą mokesčių inspekcijoje įregistruoja jį aptarnaujanti įmonė, turėtų atvykti į apskrities VMI ir užpildyti prašymą kasos aparato įsigijimo išlaidų kompensacijai gauti. Prašymo formą galima parsisiųsti iš VMI interneto svetainės adresu http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10821021. Mokesčių inspekcijos specialistai padės užpildyti prašymus ir atlikit visas kitas reikiamas procedūras.

VMI primena, kad kompensacijos smulkiesiems verslininkams bus pervedamos į jų kredito įstaigos atsiskaitomąją sąskaitą, todėl svarbu ją turėti ir nurodyti teikiant prašymą.

Visą informaciją mokesčių klausimais teikia Mokesčių informacijos centro specialistai telefonu 1882, taip pat informaciją savarankiškai galima rasti VMI Mokesčių informacijos centro konsultacijų duomenų bazėje adresu http://mic.vmi.lt. Daugiau informacijos apie kasos aparatus smulkiesiems verslininkams galima rast VMI interneto svetainės www.vmi.lt skyrelyje “Kasos aparatai smulkiesiems verslininkams”.

2 thoughts on “Smulkieji verslininkai jau gali teikti prašymus kompensacijoms už kasos aparatus gauti

  • 2011-02-13 at 1:23 pm
    Permalink

    O aš manau, kad visgi reiktų. Gal visų pinigų iš šešėlio neištrauks, bet bent pirkėjams bus aišku ką jie perka ir už ką moka.

  • 2011-02-12 at 9:31 pm
    Permalink

    Manau kasos aparatai nepades kovoti pries seseli, puikus to pavizdys imones, kasos aparatai yra o mokescius vistiek nuslepia..

Leave a Reply