Nori išgirsti apie sėkmingus IT startup’us?

IT StartUp

Domiesi informacinėmis technologijomis? O gal turi gerą IT verslo idėją ir mąstai apie savo verslą? Ar tiesiog nori išgirsti apie sėkmingus IT startup’us veikiančius Lietuvoje ar užsienyje? Tada Tau būtina dalyvauti jaunimui skirtoje IT Startup konferencijoje „Going International“, vyksiančioje gruodžio 20 d. nuo 9.30 val. LR Ūkio ministerijos 212 salėje! Konferencija vyks anglų kalba.

Šios konferencijos metu save pristatys tiek IT startup’ai (komandos, tik pradedančios vystyti verslą IT srityje), tiek sėkmingi ir tarptautiniu mastu veikiantys lietuviški IT projektai (Mokipay, ImpressPages CMS). Taip pat konferencijos metu bus galima išgirsti iš autoritetingų užsienio pranešėjų apie IT srities verslo plėtros galimybes užsienyje bei sužinoti kaip užsienyje yra vystomi IT Startup’ai.

Konferenciją organizuoja VšĮ „Jaunimo iniciatyva”. Konferenciją remia LR Ūkio ministerija, VšĮ „Versli Lietuva”, viešbutis „Neringa”, AirBaltic ir Visorių informacinių technologijų parkas. IT Startup konferencija „Going International“ yra iš dalies finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės pagal projektą „Jaunimo technologinių verslo idėjų skatinimas”.

Daugiau informacijos apie IT Startup konferenciją „Going International“ gali rasti čia

Leave a Reply