Naujų verslo idėjų dirbtuvės Vilniuje

Startup Labs

2011 m., sausio 27 – 30 dienomis, Vilniuje Sausio 27 d. Vilniuje, kavinėje – bare „Neringa“ įvyks 8 – oji Lietuvoje „BarCamp“ konferencija.

„BarCamp“ – visame pasaulyje paplitusi konferencijos koncepcija. Renginio metu bet kuris dalyvis gali tapti pranešėju ir pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis su kitais. „BarCamp“ tikslas – stiprinti technologijų ir startup’ų vystytojų bendruomenę.

Preliminari „BarCamp“ programa:

18:00 dalyvių registracija
19:00 KeyNote 1 Darius Lebedzinskas (Swoodoo.com sėkmės istorija)
19:20 KeyNote 2 StartupLABS pristatymas
19:40 StartupJam idėjų pristatymai
20:00 laisvos diskusijos
20:40 OpenGrid 1
20:55 OpenGrid 2
21:10 OpenGrid 3
21:25 OpenGrid 4
21:40 OpenGrid 5

Kaip ir ankstesniųjų „BarCamp“, šios konferencijos darbotvarkė sudaroma visame pasaulyje žinomos „OpenGrid“ koncepcijos pagrindu, kai pranešėjais gali tapti bet kuris dalyvis ir dalintis savo mintimis bei įžvalgomis su kitais. Savo dalyvavimą renginyje patvirtino renginių reklamos projekto „Good buzz” (www.goodbuzz.org) vadovas Mawuna Koutonin, ketinantis pasidalinti įžvalgomis apie „Twitter’io“ žvaigždžių ir žurnalistų koliziją. Naujų verslų kūrimo motyvų apžvalgą taip pat pristatys „Startup Weekend Kaunas” organizatorius Justinas Katkus.

Dalyvaujančiųjų dėmesį pritraukti žada Vytautas Janušonis, kuris supažindins su garsiuoju savo išradimu „Stroboskopinio apšvietimo sistema žemų dažnių garsiakalbiui“ (EVJ Lighting). O šiek tiek labiau „žemiškesne” tema apie klasikinių laiškų siuntimo internetu modelius kalbės šių paslaugų tiekėjų „Back2Post.com „ir „Atvirutis.lt“ atstovai.

Sausio 28 – 30 dienomis naujų technologinių ir verslo idėjų įgyvendinimo centre „StartupLABS“ vyks 2 – asis „StartupJam”, kurio metu bus toliau vystomos „BarCamp” metu pristatytos idėjos.

„StartupJam“ – naujų verslo idėjų dirbtuvės, kurių metu dalyviai pirmiausia pristato ir aptaria „startup’ų“ kūrimo idėjas, tada suformuoja komandas ir bando tas idėjas realizuoti. Renginio pabaigoje vyksta darbo proceso ir rezultatų aptarimas. „StartupJam“ tikslas – skatinti naujų technologinių verslų atsiradimą.

Daugiau informacijos čiaOne thought on “Naujų verslo idėjų dirbtuvės Vilniuje

Leave a Reply