Lietuvos bendrovė tapo geriausiu “Mars, Incorporated” vežėju Europoje

Vlantana

Pervežimų bendrovę UAB “Vlantana” vieno didžiausių maisto gamintojų “Mars, Incorporated” Europos regioninis padalinys “Mars Europe” išrinko metų vežėju. Rugsėjo mėnesį Vokietijos Brėmeno mieste vykusiame “Mars Europe” kasmetiniame renginyje “Vlantana” geriausiu vežėju pagal veiklos rezultatus išrinkta iš 126 su “Mars Europe” šiemet bendradarbiaujančių pervežimų bendrovių. Toks apdovanojimas Lietuvos bendrovei suteiktas pirmą kartą.

“Vlantana” šiemet yra tarp devynių didžiausių “Mars Europe” vežėjų pagal pervežimo apimtis. Gargždų bendrovė išsiskyrė savo aptarnavimo kokybe, lankstumu ir pavyzdiniu punktualumu – net 97 proc. pakrovimų ir iškrovimų vyko numatytu laiku.

“Mars, Incorporated” buvo pirmoji tarptautinė bendrovė Europoje, 1989 metais pradėjusi rengti europinius transporto paslaugų pirkimo konkursus, kurių laimėtojai pasirašo sutartį metams fiksuota kaina ir apimtimis, tačiau numatančią iki 50 proc. krovos apimčių kitimą. Taigi, vien laimėti konkursą jau yra nemenkas iššūkis, o tapti geriausiu iš visų paslaugas teikiančių vežėjų yra labai reikšmingas pasiekimas, rodantis, jog įmonė atitinka aukščiausius Europos standartus. “Vlantana” nuo pat bendradarbiavimo su “Mars Lietuva” pradžios pasižymėjo ilgalaikiu požiūriu į verslą, lankstumu ir novatoriškumu. Įmonė yra tikras verslo partneris, kuriuo gali pasitikėti”, – sakė “Mars Europe” logistikos paslaugų pirkimo vadovas Šiaurės Vakarų Europai ir Baltijos šalims Gytis Račius.

Į geriausio vežėjo vardą pretenduojanti bendrovė turi būti didžiausių “Mars Europe” vežėjų dvidešimtuke pagal pervežimų apimtis, bendradarbiauti su “Mars” ne mažiau nei 3 metus, dirbti keliuose regionuose, nuo sutarties pradžios turėtų būti atlikusi ne mažiau nei 100 pervežimų, lanksti, griežtai besilaikanti sutarčių ir krovimų grafiko.

“Nuo pat savo veiklos pradžios orientavomės į ilgalaikius projektus ir “Mars Lietuva” buvo pavyzdinis klientas, kurio reikalavimai verčia organizuoti įmonės veiklą vadovaujantis moderniais vadybos sprendimais ir diegti naujausias pervežimų kontrolės ir kokybės valdymo technologijas. Nuo 2005 metų bendradarbiaujame su “Mars” visoje Europoje ir, neslėpsiu, jog šis apdovanojimas mus labai motyvuoja toliau tobulėti”, – pažymėjo “Vlantanos” komercijos direktorius Vladas Stončius.

UAB “Vlantana” veikia nuo 1996 metų, šiandien įmonėje dirba 445 žmonės, o jos transporto priemonių parką sudaro 250 vilkikų bei 460 puspriekabių. Šiemet bendrovė pradėjo statyti logistikos centrą greta Klaipėdos. “Vlantana” yra šeimos valdoma įmonė, kurios akcininkai yra 5 broliai Stončiai. Visi jie dirba bendrovėje.

Leave a Reply