Investicijų žemėlapyje – švedų 6,4 mln. Lt vertės projektas Garliavoje

euras

Švedijos įmonė “Pelly Intressenter” į sistemų drabužinėms ir sandėliams gamybos modernizavimą Garliavoje investuoja 6,4 mln. litų ir ketina sukurti 25 darbo vietas. Projektui įgyvendinti planuojama skirti iki 1,48 mln. Lt iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

“Plečiame gamybą, modernizuosime fabriką ir gaminsime vielinio pagrindo talpinimo sistemas, nes laimėjome vienos stambios tarptautinės įmonės naujo gaminio tiekimo konkursą. Įstaigos “Investuok Lietuvoje” darbas “Pelly Intressenter” vadovybei padėjo priimti sprendimą gamybą plėsti būtent Lietuvoje, o ne padaliniuose kitose šalyse”, – sako Virginijus Jukna, “Pelly Baltic” generalinis direktorius.

VšĮ “Investuok Lietuvoje” generalinis direktorius Mantas Nocius sako, kad ši investicija labai svarbi ir dėl to, kad regione kuriamos naujos darbo vietos. “Investicija sustiprins bendrovę Lietuvoje, o tai padės sėkmingai konkuruoti su šios įmonės padaliniais kitose šalyse dėl ateities gamybos koncentravimo mūsų šalyje ir naujų darbo vietų kūrimo “, – teigia M. Nocius.

Nuo 2005 m. pabaigos Garliavoje veikianti įmonė “Pelly Interssenter” papildomai planuoja įdarbinti inžinierių technologų, elektrikų, šaltkalvių, įrangos derintojų, miltelinio dažymo ir pakavimo specialistų.

Pastaruoju metu pasirašomi ketinimų protokolai dėl Lietuvos miestams ir regionams svarbių investicijų. Š. m. gegužės mėn. jau buvo pasirašytas ketinimų protokolas su danų įmone “Danspin”, kuri Lietuvoje planuoja investuoti daugiau nei 40 mln. Lt į siūlų verpimo kilimams fabriką Raseiniuose ir sukurti apie 200 naujų darbo vietų.

Leave a Reply