Į Lietuvą investavusios kompanijos Čikagoje labiausiai gyrė Lietuvos žmones

invest lithuania

VšĮ “Investuok Lietuvoje” Čikagoje organizuotame seminare dalyvavo daugiau nei 50 verslininkų, kuriems Lietuvoje jau investavusios įmonės labiausiai gyrė Lietuvos žmones. Tarp dalyvių – bankų, teisinių paslaugų, nekilnojamojo turto, IT įmonių atstovai.

“JAV yra viena iš mūsų tikslinių rinkų. Lietuva jau atsigauna po nuosmukio. Iki šiol augimas buvo remiamas bankų kreditų, o dabar norint paskatinti šalies augimą, reikia pritraukti ir užsienio investicijas. Amerikiečiams pabrėžėme, kad valdžia labai palankiai žiūri į užsienio kapitalo pritraukimą ir naujų darbo vietų kūrimą, tad visi labai laukiami”, – pasakoja “Investuok Lietuvoje” generalinis direktorius Mantas Nocius.

Seminare “CSC” (Computer Sciences Corporation) viceprezidentas Amit Kumar Duttalabai gyrė lietuvius, kalbėjo apie plėtros planus, taip pat apie tai, kad centras Lietuvoje pripažintas įmonės viduje pasauliniame kontekste.

Personalo atrankos bendrovės “Strategic Staffing Solutions” viceprezidentas Denise M. Kurowski pabrėžė, kad Lietuvos žmonės viršijo jų klientų lūkesčius, todėl visi planuoja didesnes plėtras nei planavo.

Vienos pirmųjų Lietuvoje investavusios kompanijos “Philip Morris International” korporacijos reikalų vadovė JAV Brandie Davis pasakojo, kad ir toliau sėkmingai plečiasi, gyrė sąlygas, mokesčius, puikią Lietuvos geografinę padėtį ir infrastruktūrą.

Statistikos departamento duomenimis, tiesioginės užsienio investicijos Lietuvoje 2009 metais sudarė 33,28 mlrd Lt, iš jų tiesioginės Jungtinės Amerikos Valstijos investicijos – 890,8 mln.Lt, užimdama 11 vietą pagal tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje dydį. Tarp investavusių – “Coca-cola”, IBM, “Microsoft” ir kiti.

2 thoughts on “Į Lietuvą investavusios kompanijos Čikagoje labiausiai gyrė Lietuvos žmones

  • 2010-11-05 at 2:10 pm
    Permalink

    Saunu jog ivertina LT specialistus uzsienyje, tik gaila jog Lietuva savu specialistu nevertina

  • 2010-10-29 at 3:33 pm
    Permalink

    Na va, nesam jau tokie “looseriai”. 😀

Leave a Reply