Geriausios mokomosios mokinių bendrovės (MMB) konkursas

junior-achievement

Š. m. gegužės 5–6 d. „Lietuvos Junior Achievement“ organizuoja unikalų verslumo renginį jaunimui – Geriausios 2011 m. Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės konkursą (mugę).  Jo metu mokiniai iš visos Lietuvos pristatys savo sukurtus produktus, verslo idėjas.

Šiais metais dėl Geriausios Lietuvos mokomųjų mokinių bendrovės vardo varžysis 63 bendrovės  iš 42 mokyklų, 16 miestų ir miestelių.

Įkurdami trumpalaikę akcinę bendrovę ir ją valdydami, mokiniai praktiškai pritaiko ekonomikos sąvokas ir įgyja verslo įgūdžių. Jie nutaria, koks bus jų verslas, sukaupia kapitalą parduodami akcijas, gamina bei parduoda savo produkciją (arba teikia paslaugas). Jie pereina visus bendrovės veiklos etapus. Nuo tikros įmonės mokomoji mokinių bendrovė skiriasi tik tuo, kad turi ribotą kapitalą ir veikia ribotą laiką.

Bendrovės vertinamos ne tik už gerą gaminio arba paslaugos idėją, bet ir už veiksmingą darbą, vadybos strategiją, supratimą apie verslą, savo veiklos pristatymą bei gebėjimą pritaikyti žinias ir patirtį.

Lietuvos Junior Achievement (organizatoriai) yra ne pelno siekianti organizacija, ugdanti Lietuvos jaunimą laisvosios rinkos dvasia, mokanti suprasti verslą ir ekonomiką, puoselėjanti iniciatyvą, verslumą ir lyderio savybes.

junior-achievement

Leave a Reply