Gaminių kokybę garantuoja modernios šiuolaikiškos technologijos.

nematekas

“Nemateko” vadovai bendradarbiaudami  su KTU mokslininkais ir Vokietijos maisto pramonės specialistais kuria naujus gaminius, įmonėje diegiamos naujos pažangios technologijos, kurios garantuoja gaminių kokybę.

Tarptautinėje mėsos perdirbimo pramonės parodoje IFFA – Lietuvos ŽŪB “Nematekas” gaminiai pelnė septynis aukso, penkis sidabro ir vieną bronzos medalį. Vokietijoje, Frankfurte prie Maino vykusioje parodoje dalyvavo mėsos perdirbimo specialistai iš 130 pasaulio šalių, savo produktus bei paslaugas pristatė 949 kompanijos.

Mėsos perdirbimo lyderiai Lietuvoje – taip galima pristatyti „Nemateko“ savininkus Egidiją ir Kęstutį Vaicekauskus. „Mūsų produkcija skirta visiems, kurie pirmenybę skiria sveikiems produktams ir rūpinasi savo sveikata“, taip savo gaminius apibūdino ŽŪB “Nematekas” valdybos pirmininkas, UAB “Girelės paukštynas” generalinis direktorius, Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos tarybos narys.

„Nemateko“ kolektyvas vienas pirmųjų Europoje  šalto rūkymo dešrų gamybai pritaikė biologiškai vertingus ingredientus – probiotines kultūras. Gaminiai, praturtinti šiomis kultūromis, vadinami funkcionaliuoju maistu. Šiuos sveikesnius produktus perdirbimo įmonė pažymi ženkleliu „Sveikesnė šeima“. Įmonei yra labai svarbi mokslininkų parama, nes paruošti gaminius su probiotinėmis kultūromis nėra paprasta – rūkymo metu kyla grėsmė sunaikinti organizmui naudingas bakterijas. Moksliniai tyrimai padeda atrasti būdus, kaip sėkmingai įveikti panašias kliūtis ir pateikti vartotojams ne tik skanias, bet ir sveikesnes dešreles. Nė vienoje įmonės rūkykloje nėra atviros ugnies, buko malkos ne deginamos, bet trinamos, tad lengvas, nuolatinis dūmas nepalieka gaminyje kancerogeninių medžiagų. Visas gamybos procesas yra visiškai automatizuotas, stebimas ir analizuojamas kompiuterinėmis programomis, todėl jokių nukrypimų bei paklaidų paprasčiausiai negali būti.  „Nematekas“ moderniausią gamybos, perdirbimo ir fasavimo įrangą perka tik iš patikimų, ES sertifikatus turinčių gamintojų Vokietijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje.

„Mums svarbu ką žmonės deda į burną. Mes ir toliau darysime viską, kad požiūris į maistą keistųsi, kursime jį sveikesnį, rūpinsimės gaminių kokybe ir sieksime pateikti vartotojui maistą be jokių “E”, praturtintą naudingomis probiotinėmis kultūromis,“- sakė “Nemateko” vadovas Kęstutis Vaicekauskas.

Glaudžiais gamybiniais ryšiais ŽŪB “Nematekas yra susijęs su UAB “Dovainonių paukštynu . 4000 vnt. per valandą pajėgumo paukščių skerdykla, pradėjusi veikti „Nemateke“ šiuo metu viena moderniausių Lietuvoje. ŽŪB “Nematekas” nuperka visus paukštyno užaugintus broilerius, juos paskerdžia, perdirba ir realizuoja per savo prekybinį tinklą. Tokiu būdu UAB “Dovainonių paukštynas” užauginti broileriai pasiekia ne tik atokiausius respublikos kampelius , bet patenka ir ant europiečių stalo. “Nematekas” eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis.

Lietuvoje sėkmingai veikianti ir užsienyje gerai žinoma mėsos perdirbimo bendrovė sveikesnio maisto idėjai yra ištikima jau daug metų”.  “Nemateko” valdybos pirmininkas Kęstutis Vaicekauskas sako – „Mūsų vizija – kurti, gaminti ir pateikti laukiamą, vertingą, patikimą produktą, einant nuolatinio tobulėjimo keliu. Mūsų Misija  – savo siekiais ir darbais liudyti meilę Kūrėjui, Žmogui, Gyvenimui“.

Parengė Kęstutis Mikelis

One thought on “Gaminių kokybę garantuoja modernios šiuolaikiškos technologijos.

  • 2010-10-11 at 11:46 am
    Permalink

    Gera produkcija, tik mažuose max nėra

Leave a Reply