Finansų rinkų profesionalai: “SEB Enskilda” – geriausias Baltijos šalyse

SEB Enskilda

Didžiojoje Britanijoje ir JAV 98 tūkst. egzempliorių tiražu leidžiamas finansų rinkų žurnalas “InterContinental Finance Magazine” pirmaujantį Šiaurės ir Baltijos šalyse investicinį banką “SEB Enskilda” išrinko geriausiu investiciniu banku Baltijos šalyse. Įmonė apdovanota už 2009/2010 metų sandorius.

Kaip ir pernai gautas žurnalo “ACQ Finance” geriausios susijungimų ir įsigijimų įmonės Lietuvoje apdovanojimas, žurnalo “InterContinental Finance Magazine” įvertinimas ypatingas tuo, kad geriausią kandidatą išrenka ne žurnalistai ar verslininkai, o susijungimų ir įsigijimų rinkos profesionalai. Žurnalas vertinimus atlieka apklausdamas rinkos dalyvius ir prašydamas įvertinti reikšmingiausius sandorius. Vėliau speciali komisija peržiūri ir susumuoja rezultatus.

,,2009-ieji ir 2010 metų pirmasis pusmetis – susijungimų ir įsigijimų rinkos “sausros” metai, tačiau “SEB Enskilda” atliko sandorius net ir tokiomis sąlygomis. Per minimą laikotarpį rinkoje konsultavome atliekant daugiau sandorių nei visi kiti konkurentai kartu sudėjus. Rudeniop aiškiai pastebimas pagyvėjimas nuteikia optimistiškai ir galvojant apie ateitį”, – sako “SEB Enskilda” Lietuvoje vadovas Žygintas Mačėnas.

“SEB Enskilda” yra pirmaujantis investicinis bankas Šiaurės ir Baltijos šalyse, teikiantis paslaugas įmonių finansų bei vertybinių popierių prekybos ir akcijų tyrimų srityse. Bendrovės biuruose Kopenhagoje, Frankfurte, Helsinkyje, Londone, Niujorke, Osle, Rygoje, Stokholme, Taline ir Vilniuje dirba apie 500 investicinės bankininkystės specialistų.

Ankstesniais metais įvairūs įtakingi finansų rinkų žurnalai bendrovę “SEB Enskilda” yra išrinkę geriausia susijungimų ir įsigijimų (M&A) įmone Lietuvoje bei Šiaurės ir Baltijos šalyse. Finansų rinkos monitoringo agentūrų “Thomson”, “Mergermarket”, “ISI DealWatch” ir “Bureu van Dijk” duomenimis, nuo 2008 metų pradžios “SEB Enskilda” išlieka aiškus Lietuvos ir Baltijos šalių lyderis pagal sandorių skaičių, gerokai lenkdamas kitus rinkos dalyvius.

Leave a Reply