Rinkos lyderių parodoje “SLO dienos 2011” – ekologija ir energijos taupymo idėjos

energija

Garsiausi pasaulyje elektrotechnikos ir telekomunikacijos produktų gamintojai Vilniuje pristatys naujas idėjas, prekes, rinkos tendencijas. Elektrotechnikos ir telekomunikacijos gaminių didmenininkas profesionalams UAB “SLO Lithuania” (toliau – SLO) rengia tradicinę parodą “SLO diena 2011”.

Vilniaus Pramogų arenoje (Ąžuolyno g. 9) vyksianti paroda “SLO diena 2011” sudomins ir vartotojus, ir elektrotechnikos bei telekomunikacijos srities specialistus.

“Tiek profesionalai, tiek galutiniai vartotojai turės galimybę betarpiškai konsultuotis su gamintojų atstovais, susipažinti su naujais sprendimais, technologijomis, pasikeitimais standartuose ir t. t. Tai yra unikali galimybė vienoje vietoje pasisemti naujų idėjų ir žinių įvairiausiomis temomis. Pavyzdžiui, kabelinės konstrukcijos, kabeliai, įžeminimas ir žaibosauga, apšvietimas, instaliacija, elektros paskirstymo sistemos, telekomunikacinės sistemos, pastatų valdymas, pramonės automatizavimas, atsinaujinanti energetika ir panašiai”, – teigė SLO Insta & Industry departamento vadovas Raimundas Čepononis.

Savo produktus ir idėjas pristatys pasaulio rinkos lyderiai: ABB, Siemens, Schneider Electric, Vergokan, Thorn, Osram, Philips, Wago, SMA SOLAR ir kiti. Iš viso parodoje dalyvaus daugiau nei 37 gamintojai.

Nemokamos parodos lankytojams bus pristatytos naujausios prekės, tendencijos, patobulintos technologijos bei jų naudojimo galimybės. Parodos lankytojus konsultuos profesionalai, o SLO tiekėjai surengs nemokamus seminarus, kurie praturtins teorines bei praktines žinias. “Visi seminarų dalyviai gaus sertifikatus, patvirtinančius jų dalyvavimą”, – pasakojo SLO atstovas R. Čepononis.

Tačiau bene daugiausiai dėmesio parodos dalyviai skirs energijos taupymo ir ekologijos problemoms, kurios šiuo metu yra itin aktualios.

Pavyzdžiui, net 40% pasaulio rinkos užimantis alternatyvios energijos gamintojas SMA SOLAR parodoje pristatys savo produkciją ir ves seminarą. “Besidomintieji atsinaujinančia energetika taip pat turės unikalią galimybę susitikti su vienu didžiausių pasaulyje inverterių, skirtų saulės ir vėjo jėgainėms, gamintojų SMA SOLAR Technology. Jie surengs seminarą apie inverterių pritaikymą atsinaujinančioms energetikos sistemoms”, – kalbėjo R.Čepononis.

Bus pristatyta ir Sonepar idėja “Energy saving week” – pirmą kartą pasaulio istorijoje net 34 šalyse vienu metu bus organizuojama ekologijos puoselėjimo bei energijos taupymo akcija prie kurios prisidės ir Lietuva.

Parodos metu bus pristatyta SLO bei Osram organizuojama prekybinė akcija, kurios metu vartotojai palankiomis kainomis galės įsigyti energiją taupančius produktus.

Lankytojams prisistatys “Ekošviesa” atstovai, atsakingi už lempų surinkimą bei perdirbimą.

Paroda “SLO diena 2011” vyks gegužės 19 dieną, Pramogų arenoje (Ąžuolyno g. 9, Vilniuje).

Įėjimas į parodą ir seminarus – nemokamas.

Leave a Reply