Rotary Akademija: jaunimui svarbu siekti tikslų pasiruošus

Rotary Akademija

Rugsėjo 21 d., Lietuvos didžiuosiuose miestuose prasidėjo registracija į mentorystės projektą „Rotary Akademija“, kurio metu savo srities profesionalai, Lietuvos Rotary klubų nariai, taps asmeniniais mokytojais ir padės Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams tapti sėkmingais visuomenės piliečiais, apsibrėžti trumpalaikių bei ilgalaikių tikslų įgyvendinimą. „Nėra prastų sprendimų, tačiau yra sprendimai priimti nepasiruošus, o rezultato efektas priklauso nuo to, kaip jį suvokia jo siekiantis. Nepriimami sprendimai, baimė, kurios galime išvengti, klaidos, apribojančios pasirinkimus – juk viso to kartais galime išvengti, jei į mus laiku iš šalies pažvelgtų tinkamas profesionalas“ – teigia Skaistė Dovydauskaitė, Rotary Akademija koordinatorė.

„Rotary Akademija“ vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Registracija į projektą vyks iki spalio 16 d. internetinėje svetainėje www.rotaryakademija.lt. Kiekvienam praėjusiam atrankos etapus dalyviui bus suteikta išskirtinė galimybė visus mokslo metus bedradarbiauti su asmeniniu mentoriumi. Studento ir mentoriaus bendravimas vyks atsižvelgiant į dalyvių poreikius bei pagrindinius projekto tikslus.

„Rotary akademija“ tai jau rečius metus vykstanti iniciatyva, kurią organizuoja Lietuvos Rotaract bei Rotary klubai. 2009 m „Rotary Akademijoje“ dalyvavo 44 studentai, kurie buvo atrinkti iš daugiau nei 2700 užsiregistravusiu dalyvių, šiais metais organizatoriai tikisi žymaus kandidatų į dalyvius skaičiaus išaugimo, per pirmas tris registracijos dienas vien Vilniaus mieste savo norą dalyvauti projekte parodė ir pirmojo atrankos etapo anketas užpildė daugiau kaip 200 studenų.

Kontaktinis asmuo:

Skaistė Dovydauskaitė

Projekto koordinatorė

Tel.: 862706532

Skaistė@rotaryakademija.lt

Leave a Reply