Moterys lyderės: Mes pasieksim aukštumas per lovą!

sleep

Trumpa Arianos Hufington kalba skirta mažai idėjai, kuri gali pažadinti žymiai didesnes: gero miego galiai. Ji ragina mus nesididžiuoti miego stoka, o užsimerkti ir įvertinti bendrą vaizdą: daugiau miegodami galime padidinti produktyvumą ir laimingumą, be to – protingiau priimti sprendimus.

Ariana Hufington teigia: Atsirado tarsi neišsimiegojimo varžybos. […] jei tariesi susitikti prie pusryčių, ir sakai: “Ar tiks aštunta ryto?”, tau gali atsakyti: “Man per vėlu, bet nieko, aš pažaisiu tenisą, susiplanuosiu kelis skambučius, ir susitiksim 8-tą.” Jie mano, kad tai reiškia, jog jie yra labai užimti ir produktyvūs, bet tiesa tokia – jie nėra, nes mums yra tekę matyti, kaip puikūs lyderiai versle, finansuose, politikoje priima klaikius sprendimus. Tad aukštas IQ nereiškia, kad esi geras lyderis, nes juk lyderystės esmė yra gebėjimas pamatyti ledkalnį prieš jam atsitrenkiant į Titaniką.

Ji priduria:  Tad šiuo metu, kai susiduriame su visa daugybe pasaulio krizių, tai, kas gerai mums asmeniškai, tai, kas atneša daugiau laimės ir dėkingumo, efektyvumo į mūsų gyvenimus, tai, kas geriausia mūsų karjerai, yra geriausia ir pasauliui. Tad raginu jus užsimerkti ir atrasti puikias idėjas, kurios slypi mumyse, išjungti variklius ir atrasti miego galią.

Pateikiame visą Arianos Hufington kalbos video įrašą:

2 thoughts on “Moterys lyderės: Mes pasieksim aukštumas per lovą!

  • 2011-06-03 at 3:54 pm
    Permalink

    Būtinai pasistengsime surasti naudingų ir įdomių pranešimų.

  • 2011-05-30 at 11:33 pm
    Permalink

    Super! Galėtumėt ir daugiau TED kalbų parinkti ir čia įdėti.

Leave a Reply