Metų CEO – Arūnas Šikšta

Arūnas Šikšta

Vykdydamos savo misiją šviesti visuomenę „Verslo žinios“ inicijavo projektą „Lietuvos verslo lyderiai“, kurio tikslas – stiprinti verslumo dvasią, skatinti žmones domėtis verslo poveikiu ekonomikai kuriant valstybės ir piliečių gerovę. Nors ir slegiamas sunkmečio, verslas pademonstravo atkaklumą, ištvermę ir lankstumą, ieškodamas naujų nišų, naujų eksporto rinkų, naujų bendradarbiavimo galimybių. Turime kuo didžiuotis ir norime apie tai kalbėti.

Iškilmingų  “Lietuvos verslo lyderių” apdovanojimų metu paaiškėjo, kas tapo pirmuoju pirmą kartą Lietuvoje rengtų “Metų CEO” rinkimų nugalėtoju. Paskelbti nugalėtojai ir “Efektyviausios įmonės”, “Metų eksporto”, “Metų investicijos”, “Žaliausios įmonės” nominacijose.

Komisijos sprendimu metų CEO apdovanojimas atiteko Arūnui Šikštai, AB TEO LT generaliniui direktoriui. Jis buvo pripažintas pernai sukūrusiu daugiausiai vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Portalo VZ.LT lankytojai nugalėtoju išrinko Tomą Milaknį, įmonių grupės “Alna” generalinį direktorių. Finale antra liko Aušra Žemaitiėne, UAB “Mars Lietuva” generalinė direktorė.

Kitos nominacijos

EFEKTYVIAUSIA ĮMONĖ – UAB THERMO FISHER SCIENTIFIC
Nominuota buvo ir UAB “Tele2”

Remiantis bendrovių pateiktais finansiniais rezultatais ir pasitelkus į pagalbą ekspertus bei komisiją, išrinkta bendrovė, kuri 2010 m. išsiskyrė efektyvumu. Vertinant verslo efektyvumą atsižvelgta į apyvartą bei darbuotojų skaičių, t. y. į tuos duomenis, kuriuos bendrovės pateikia kasmet pildydamos “Verslo žinių” anketą, skirtą leidiniui TOP 1000.

METŲ EKSPORTAS – UAB ARGINTA
Nominuotos buvo ir AB “Lietkabelis”, UAB “Schmitz Cargobull Baltic”

Pagal įmonių pateikiamus eksporto duomenis drauge su VšĮ “Versli Lietuva” profesionalais išrinktas šalies eksporto lyderis. “Versli Lietuva” pateikė keletą kandidatų į “Metų eksportuotojo” nominaciją, o komisija sprendė, kuri bendrovė verčiausia šio vardo.

METŲ INVESTICIJA – WESTERN UNION
Nominuotos buvo ir UAB “Philip Morris Baltis”, AB TEO LT

Subūrusi savo ekspertų komandą, keletą svarbiausių metų investuotojų išrinko VšĮ “Investuok Lietuvoje”. Savo kandidatus įstaiga teikė “Verslo žinių” suburtai komisijai, kuri ir nusprendė, kas tapo šios nominacijos lyderiu.

ŽALIAUSIA ĮMONĖ – UAB EMP RECYCLING
Nominuotos buvo ir įmonių grupė “Alita” bei AB “Lifosa”

Surasti kelias daugiausiai aplinkos apsaugos klausimais nuveikusias bendroves padėjo Aplinkos ministerijos specialistai, o kuri iš įmonių taps “Žaliausia” – taip pat nusprendė komisija.

Daugiau informacijos vz.lt

One thought on “Metų CEO – Arūnas Šikšta

  • 2012-03-12 at 5:01 pm
    Permalink

    Tikrai idomios idejos ir labai buvo nenuobodu perskaityti. Vertetu daugiau klausyti tinkamo tipo minciu.

Leave a Reply