Donaldas Trumpas

Donaldas Trumpas (Donald John Trump, Sr.)

Donaldas Trumpas (Donald John Trump, Sr.)  gimė 1946 metais birželio 14 dieną fermerių šeimoje. JAV verslininkas, savo sukurtos korporacijos vadovas (CEO). D. Trumpo bendrovės užsiima vieno brangiausių JAV segmentų nekilnojamojo turto objektų prekyba. Realybės šou vadovaujantis prodiuseris ir laidos vedėjas, knygų autorius. Jis parašė apie dvidešimt visame pasaulyje populiarių knygų, aiškinančių praturtėjimo priežastis ir aplinkybes. Tai žmogus niekada nevartojęs narkotikų, alkoholio ir net negeriantis kavos. Darbe naudojantis kontroliuojantį pyktį, tada, kai mato, kad žmonės uždirba didelius pinigus, bet dirba abejingai. Tikintis, kad susirinkimuose seksualumas turi nemažą įtaką. Tai asmuo, kuris niekada gyvenime nesinaudoja bankomatais, kaip ir grynaisiais pinigais.

Vienas žinomiausių pasaulio verslininkų Donaldas Trumpas žino, kad trumpalaikė nesėkmė, tai žingsnis į naują pakilimą.  Tai vienintelis būdas, kuris gali išryškinti tikrą lyderį. Lyderis visada  turi žinoti, ką jis gali prarasti.

Donaldas Trumpas protingas verslo žmogus, žmogus įkūręs savo verslo imperiją, knygų autorius ir televizijos žvaigždė. Asmenybė. Jis gali jums nepatikti, Jus galite jo neapkęsti, tačiau kaip verslo magnatas yra tikrai vertas pagarbos.

Jaunystėje D. Trumpas mokėsi ir sėmėsi patirties iš geriausių, o šiandien legenda jis yra pats. Kaip teigia verslo lyderis, jis kuria verslą sau, ne Kitiems, tačiau per savo tinklus jis duoda galimybę kurti ir Jums.

Jo teiginys „ lyderiai nustato žaidimo taisykles“ paremtas tuo, kad reikia naudotis „verslininko“ mąstysena. Asmenys, kuriuos samdo D. Trumpas turi tai žinoti, suvokti ir tuo naudotis. Ieškoti žinių, rinkti informaciją, būti tikru verslininku profesionalu – tai yra magnato kelias į sėkmę. Verslininkui būtina numatyti kas vadovaus padaliniui, skyriui ar visam koncernui. Ne visada aukštojo mokslo diplomas parodo kiek asmuo yra gavęs žinių. Kartais gatvėje sutiktas žmogus norintis mokytis, gilinti įgūdžius, atsakingai dirbti  yra žymiai vertingesnis, nei universiteto absolventas. D Trampo patarimas  – „rinkimės savo darbuotojų komandą atsakingai“. 2008 metų Parade.com surengtoje apklausoje, laidos „American Idol” teisėjas bei verslo magnatas D. Trumpas atsidūrė geriausių darbdavių sąrašo viršūnėje.

Milijardierius pateikia 10 patarimų tiems, kurie geidžia praturtėti.

1. Visada renkitės pagal savo kultūros lygį.

2. Sąmoningai kenkite savo reputacijai.

3. Tapkite savo paties finansiniu konsultantu.

4. Duokite grąžos.

5. Nesibodėkite kirpėjų.

6. Stenkitės išvengti rankos paspaudimo.

7. Pakluskite savo instinktams.

8. Išsaugokite optimizmą, bet būkite pasiruošę nesėkmėms.

9. Atkreipkite dėmesį į detales.

10. Sudarykite vedybų sutartis.

D. Trumpas teigia – „verslas – ne grupinis užsiėmimas. Jūs turite pasitikėti savimi. Bus pakilimų ir nesėkmių, bet jūs galėsite pergyventi , jeigu būsite jiems pasirengęs“.

Ši sėkmės formulė skirta ir Jums gerbiami Lietuvos verslininkai.

Parengė Kęstutis Mikelis 🙂

One thought on “Donaldas Trumpas

  • 2012-07-09 at 10:29 am
    Permalink

    Ši formulė ne Lietuvos verslininkams, jų daugelio intelektas netempia iki to, kas čia parašyta 🙂 Supras savaip, dar prastesnė situacija bus Lietuviškam versle 🙂

Leave a Reply