Verslo angelų fondas pasirašė sutartį su įmone „Nuostabioji Technologija“

Nuostabioji Technologija

Verslo angelų fondas I paskelbė, kad kartu su „Verslo angelu“ UAB „Etama“ pasirašė antrąją investicijų sutartį su apšvietimo sistemų gamintoja UAB „Nuostabioji Technologija“. Įmonė yra sukūrusi energiją taupančias LED (angl. ligh-emiting diode, šviesą skleidžiantys diodai) dienos šviesos lempas, kurios efektyviai pakeičia fluorescensines lempas. Investicijos bus skirtos šios technologijos tobulinimui ir gamybos plėtrai. Investicija taip pat paspartins naujų produktų sukūrimą, tobulinimą ir jų įvedimą į rinką. UAB „Nuostabioji Technologija“ orientuojasi į inovatyvių energiją taupančių apšvietimo technologijų plėtojimą ir gamybą.

Verslo angelų fondas I kartu su „verslo angelais” investuoja į mažas ir vidutines Lietuvos įmones. Investicijoms skiriama iki 1,38 mln. Lt (400.000 EUR) į vieną įmonę.

Fondas investuoja lygiomis dalimis kartu su verslo angelais. Tikimasi, kad bendros fondo ir „verslo angelų“ investicijos sudarys apie 58 mln. Lt, iš jų 27 milijonų Lt yra investuojama iš JEREMIE kontroliuojančiojo fondo lėšų.

Leave a Reply