Skelbiamas konkurso Verslauk! Startas

verslo idėjos

Oficialiai skelbiamas “Verslauk!” konkurso startas! Nuo šiandien visi dalyviai gali registruotis ir dalyvauti konkurse su su pačiomis geriausiomis savo verslo idėjomis.
Šiemet bus įsteigta 10 verslų, kurie gaus po 20 000Lt. Kodėl tai negali būti tavo verslas?
Registracija vyksta iki Rugsėjo 27 dienos vidurnakčio.

Verslauk! – jaunimo verslumo skatinimo projekto ,,Globa jaunimo verslumui ugdyti ir skatinti“ konkursas, kurį inicijuoja, koordinuoja ir lėšas projekto įgyvendinimui skiria Vilniaus miesto savivaldybė.

Velomobiliai, mobiliosios pirtelės, finansinės konsultacijos, kaip kompiuterinėje bazėje panaudoti nelicencijuojamas programas – tai ankstesnių metų nugalėtojų įgyvendintos idėjos, dabar džiuginančios visus Lietuvos gyventojus ir svečius. Per penkerius metus projekte įsikurė daugiau nei 40 naujų įmonių visoje Lietuvoje bei buvo sukurta daugiau nei 100 naujų darbo vietų.

Geriausių verslo idėjų autoriams žadama ne tik profesionalūs mokymai, seminarai temomis, kaip sukurti patrauklų verslo planą, kaip planuoti savo laiką, kaip formuoti darbinę komandą, tačiau ir piniginės dotacijos – 20.000 Lt. Taip pat dalyviai išgirs ir patyrusių bei puikiai savo veiklą plėtojančių verslininkų sėkmės istorijas, galės gauti daugybę patarimų.

Visa informacija: http://verslauk.lt

Leave a Reply