Kuriantiems verslą – ES finansuojami kūrybiškumo ir verslumo mokymai

pradedantiems verslą

Pradedamas žymiausių Lietuvos verslo konsultantų interaktyvių metodologinių mokymų ciklas – VŠĮ Šiaurės miestelio technologijų parko įgyvendinamo projekto “Inovatyvaus verslo idėjų turnyras” dalis. Mūsų šalies gyventojams suteikiama neeilinė galimybė nemokamai dalyvauti ES finansuojamuose seminaruose. Iki kovo 3 d. didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje – vyks 20 metodologinių mokymų sesijų. Pirmasis seminaras vyks lapkričio 24 d. Šiaulių verslo inkubatoriuje.

“Mokymai skirti pradedantiems verslą ar dar tik galvojantiems jį kurti – visi gali gauti žinių iš įvairių sričių ekspertų”, – sako VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko direktorius Gediminas Pauliukevičius, atkreipdamas dėmesį, kad seminaruose bus modeliuojamos ir aptariamos realios verslo situacijos, mokymai vyks nuotaikingai, bus lengvai suprantami, vedami įdomiai ir kūrybingai, visiems mokymų dalyviams bus įteikiami sertifikatai. Mokymuose daugiausia dėmesio bus skirta verslo inovacijoms, strateginiam valdymui, kūrybiškumui bei interneto rinkodarai.

Metodologinių mokymų dalyviai dalyvaus daugiau kaip 15 metų patirtį turinčio verslo vadybos konsultanto, lektoriaus Aurimo Vietrino seminare apie kūrybiškumo metodologiją versle. A. Vietrinas pabrėžia, kad gebėjimas kūrybiškai reaguoti į konkurentų veiksmus, kūrybiškai spęsti problemas ir atrasti naujas pelningas idėjas tampa pačiu svarbiausiu veiksniu bet kurioje srityje.

Doc. dr. Nina Klebanskaja seminarų metu pasakos apie inovacijų rinkodarą ir rinkodaros inovacijas: kada inovatyvūs produktai ar paslaugos sulaukia vartotojų pripažinimo, apie partizaninį ir provokatyvų marketingą, netradicinę reklamą.

Santykių su klientais bei organizacijų su darbuotojais kūrimo ir palaikymo ekspertas Deividas Rafanavičius ves seminarą “Strateginis valdymas: sąlygos ir procesai”, kurio metu aptars strateginio valdymo sudedamąsias dalis, strateginiame valdyme dalyvaujančių žmonių kompetenciją, ekspertiškumą, pareigas ir atsakomybes, strateginio valdymo eigą nuo teorinių postulatų iki veiksmų.

Vienas iš interneto sprendimų bendrovės “Gaumina” įkūrėjų ir direktorius Darius Bagdžiūnas, taip pat – interneto rinkodaros specialistas Antanas Gerdaitis ves seminarus apie interneto rinkodaros efektyvumą. Lektoriai kartu su klausytojais ieškos būdų, kaip vykdyti labai naudingą interneto rinkodarą. Daugiausia dėmesio bus skirta de facto rinkos standartui – “Google Analytics”. Plačiau bus apžvelgta “Google AdWords”, “Facebook” reklama bei “TextAds” reklamos sistemos.

“Lietuvos inovacijų centro” projektų vadovas, doc.dr. Artūras Jakubavičius ir projektų bei struktūrinių fondų valdymo konsultantas Mindaugas Danys ves seminarus inovatyvių idėjų vertinimo tema. Lektorė, konsultantė ir praktikė Daiva Vietrinienė seminarų dalyviams padės suprasti, kaip reikėtų prekiauti inovatyviai. Turizmo verslo praktikė Rasa Levickaitė pasakos apie kūrybingumo komunikaciją versle: kokią vietą kūrybingumas užima vadybos procesuose, o vadybos išmanymas – kūryboje.

Projektą “Inovatyvaus verslo idėjų turnyras” įgyvendina VŠĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas kartu su Lietuvos inovacijų centru (LIC) bei Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija. Projektas pradėtas šių metų rudenį. Įgyvendinant jį didžiuosiuose Lietuvos miestuose, siekiama skatinti besikuriančias ir jaunas įmones aktyviau plėtoti inovacijas.

Projektas “Inovatyvaus verslo idėjų turnyras” įgyvendinamas ES lėšomis pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę “Inogeb LT-1”.

Informacija apie kitus “Inovatyvaus verslo turnyro” mokymus ir apie galimybę pateikti savo verslo idėjas kompetentingiausių ekspertų vertinimui – internete: www.versloturnyras.lt

Leave a Reply