Inžinerinės pramonės įmonėms – 150 kontaktų iš 20 šalių

Eksportuojančioji Lietuva

VšĮ “Eksportuojančioji Lietuva” Lietuvos inžinerinės pramonės įmones kviečia dalyvauti kontaktų mugėje B2Fair, kuri vyks tarptautinės parodos “Elmia Subcontractor 2010” metu Jonkopinge, Švedijoje, lapkričio 10 – 11 d.

“Tai puiki proga per dvi dienas susitikti su apie 150 potencialių verslo partnerių iš 20 šalių. Pernai metų statistika rodo, kad su 45 % mugėje sutiktų kontaktų dirbama toliau”, – pasakoja “Eksportuojančioji Lietuva” generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

“Elmia Subcontractor 2010” – reikšmingiausia inžinerinės pramonės paroda Šiaurės Europoje. Pernai kontaktų mugėje dalyvavo 193 įmonės iš 18 šalių, įvyko 1572 susitikimai.

“Jau ketvirtą kartą dalyvaujame šioje parodoje. Kontaktų mugės ypač naudingos, iš pernai metų vis dar bendraujame su trimis rimtais kontaktais. Tai mūsų sektoriaus paroda, kur galime konkurentus nugalėti mažesnėmis kainomis už tą pačią aukštą kokybę”, – sako metalo apdirbimo įmonės “Launagis” marketingo vadovas Darius Venclovas.

Šiemet kontaktų mugėje, bendradarbiaujant su Švedijos automobilių pramonės tiekėjų asociacija, taip pat planuoja dalyvauti apie 15-a TIER 1 kompanijų. TIER 1 – tai įmonės, tiekiančios tiesiogiai automobilių pramonės gamintojams ar konkrečiai vienam iš jų.

Daugiau informacijos:

http://www.verslolietuva.lt/lt/NewsDetails.html?sp=l185000000000000312

Leave a Reply