Ilja Laursas pristatys mobiliojo pasaulio tendencijas Davoso forume

Ilja Laursas

„GetJar“ įkūrėjas ir vadovas Ilja Laursas Davose ves dvi tarptautinio Pasaulio ekonomikos forumo sesijas. Suvažiavimas Davose yra didžiausias ir žiniasklaidai labiausiai matomas Pasaulio ekonomikos forumo renginys.

Pirmosios sesijos metu „GetJar“ vadovas kalbės apie tai, kokią įtaką greitėjantis ir paprastėjantis bendravimas įvairiais ryšio kanalais daro verslui, finansams bei ateities tendencijas norintiems įžvelgti investuotojams. Antrosios sesijos metu „GetJar“ įkūrėjas kalbės siauresne, mobiliųjų technologijų ir mobiliojo gyvenimo būdo tema. Sesijose įtakingiausi pasaulio verslininkai, investuotojai bei mokslininkai diskutuos apie tai, kaip mobiliosios technologijos keičia verslą ir visuomenę.

Pasaulio Ekonomikos Forumas Ženevoje įkurtas paramos fondas geriau žinomas iš savo kasmetinių tarptautinių susitikimų, konferencijų, forumo Davose, Šveicarijoje, kuris apjungia žymiausius verslininkus, tarptautinių politikos lyderius, kviestinius intelektualus ir žurnalistus į diskusiją apie pačius aktualiausius klausimus ir problemas įskaitant globalinius humanitarinius ir aplinkosaugos klausimus. Į forumą susirenka valstybių ir centrinių bankų vadovai, finansų ministrai ir verslo atstovai iš daugiau nei 90 pasaulio šalių.

Forumas finansuojama 1000 įmonių-narių, dažniausiai tipinis rėmėjas tarptautinė kompanija, kurios apyvarta daugiau nei 5 milijardai. Skaičiai be abejo skiriasi nuo veiklos rūšies ir regijono. Be to, šios įmonės vienos geriausių bendrovių šalyje ir dažnai vaidinti pagrindinį vaidmenį formuojant šalies pramonės ar regiono ateitį. Nuo 2005, kiekvienas kompanija-narė moka kasmetinį narystės mokestį, kuris yra 42,500 Šveicarijos frankų. Pramoniniai ir Strateginiai partneriai moka atitinkamai 250,000 ir 500,000 ŠF už atitinkamai svarbesnius vaidmenis Forume.

One thought on “Ilja Laursas pristatys mobiliojo pasaulio tendencijas Davoso forume

  • 2011-01-24 at 8:53 pm
    Permalink

    Ilja Laursas ir toliau nerealiai garsina Lietuva. Pavyzdys mums visiems

Leave a Reply