Drąsias ir originalias idėjas įgyvendinančioms bendrovėms įteikti “Verslo gurmanų 2011” apdovanojimai

Verslo gurmanų

Pirmaujančių šalies bendrovių bei valstybės institucijų atstovai birželio 2-osios vakarą susirinko Vilniuje, antrą kartą organizuojamame renginyje “Verslo gurmanai 2011”. Čia šalies verslo lyderiams buvo įteikti apdovanojimai už drąsiausias ir originaliausias verslo idėjas. Tradiciniu tampančio renginio organizatoriai tokiu būdu siekia paskatinti verslininkus dalytis kūrybiškais sumanymais, vieniems iš kitų semtis patirties bei įkvėpimo neįpareigojančioje kulinarinėje aplinkoje.

“Geriausios idėjos dažnai gimsta neformalioje aplinkoje. Todėl į šį renginį kviečiame tikruosius “verslo gurmanus” – iškilius verslininkus ir verslo sąlygas gerinančių institucijų atstovus. Renginyje užsimezgę draugiški ryšiai ir aptartos idėjos ateityje gali virsti reikšmingomis verslo iniciatyvomis”, − sako Mindaugas Ardišauskas, komunikacijos agentūros “VRP | Hill&Knowlton” direktorius.

Renginį “Verslo gurmanai 2011” organizavo penkios Lietuvos bendrovės: vertybinių popierių birža “NASDAQ OMX Vilnius”, investicinis bankas “GILD Bankers”, audito įmonė “KPMG Baltics”, tyrimų bendrovė “Socialinės informacijos centras” (SIC) ir komunikacijos agentūra “VRP | Hill&Knowlton”.

“Džiaugiamės šiemet prisijungę prie “Verslo gurmanų” iniciatyvos. Ji ypatinga todėl, kad suteikia puikią galimybę verslininkams įvertinti vieniems kitų pasiekimus, jais pasidžiaugti ir tarpusavyje pasidalinti gerais sumanymais”, – sakė Domantas Dabulis, bendrovės “KPMG Baltics” partneris.

Antrus metus iš eilės organizuojamame renginyje “Verslo gurmanai 2011” iš viso įteikti 5 apdovanojimai. Nugalėtojus išrinko speciali organizatorių komisija, įvertinusi pastarojo meto bendrovių ir institucijų veiklą bei priimtus sprendimus, kurie verslui suteikė išskirtinio “prieskonio”.

2011 metų “Verslo gurmanai”:

• Apdovanojimas “Verslo mana” už naują “patiekalą” vertybinių popierių “virtuvėje” atiteko bendrovei “Orion Asset Management”.

• “Verslo čili” apdovanojimas įteiktas ARVI įmonių grupei už užsispyrimą ieškant drąsių sprendimų ir juos įgyvendinant.

• “Verslo druska” pripažinta bendrovė AVESTIS už nacionalinio skonio palaikymą, už kūrybiškas investicijas į lietuviškas įmones ir jų kuriamą vertę.

• Apdovanojimas “Verslo fusion virtuvė” atiteko bendrovei MAXIMA LT už tai, jog įgyvendinant šūkį “apie viską pagalvota”, pasiekiamas aukščiausias gourmet laiptelis, kur netradiciškai derinami skirtingi produktai, siekiant išgauti naują skonį ir kokybę.

• Apdovanojimas “Verslo duona” skiriamas bendrovei “Tele2”, kuri per praėjusius metus ir visą pastarąjį dešimtmetį pasiekė, kad mobilusis ryšys, kaip ir duona, būtų prieinamas kiekvienam. Šiandien kas antras Lietuvos gyventojas yra “Tele2” klientas.

Leave a Reply