B.Gatesas ir W.Buffettas kviečia aukoti labdarai

Labdara pasauliui

Per kampaniją, pavadintą “Duodamas pažadas”, kurią organizavo turtuoliai Billas Gatesas ir Warrenas Buffettas, keturiasdešimt JAV milijardierių ir jų šeimų pasižadėjo paaukoti labdarai daugiau nei pusę savo turto.

Akcijoje dalyvauja žinomos JAV pramogų pasaulio žvaigždės, politikai, verslininkai, tokie kaip:  Holivudo režisierius George’as Lucasas, CNN televizijos įkūrėjas Tedas Turneris, vienas iš programinės įrangos gamintojų milžinės „Oracle“ įkūrėjų Larry Ellisonas, Niujorko meras Michaelas Bloombergas ir kiti.

“Iš tiesų ką tik pradėjome, tačiau jau sulaukėme nuostabaus atsako”, – pareiškė investicijų kompanijos “Berkshire Hathaway” vadovas W.Buffettas, kuris yra gyva investicijų pasaulio legenda – žinomiausias ir turtingiausias akcijų rinkos investuotojas.

“Šis pažadas yra moralinis įsipareigojimas, o ne teisinis kontraktas”, – teigiama projekto tinklalapyje givingpledge.org paskelbtame pranešime.

„Duodamo pažado“ esmė – prašyti turtingų šeimų surengti svarbius pokalbius apie savo turtą ir kaip jis bus panaudotas“, – teigia kampanijos organizatoriai.

One thought on “B.Gatesas ir W.Buffettas kviečia aukoti labdarai

  • 2011-01-21 at 5:11 pm
    Permalink

    Dalyvaudami projekte”Pažadas duoti” sudarytume 10 metų sutartį, kartu su bendruomenes Berčiūnų bažnyčia Panevėžio rajone, kuri vasarą organizuoja bendruomenės vaikų užimtumą ir auklėjimą. info@smiltynessodyba.lt projekte “Pažadas duoti” apimtu kai kurias sodyboje veikiančias pramogas, bei 50 vaikų maitinimą liepos -rugpiūčio mėnesiais.Kaimo turizmo sodybą sūnus Mindaugas atstatė vietoje sovietinės santvarkos sugriautos savo tėvo ir senelių sodybos,kurie kaip Lietuvos ūkininkai buvo išvežti į Sibirą. Gautą iš “Snoras” banko paskolą 1,5 mln dolerių esant krizinei ekonomikai, sodybą ištinka bankrotas . Kaip žinoma , aukcione sodyba pavirs lošimo namais,neatliks planuotų funkcijų. Abipusis noras per projektą padėti išsaugoti sodybos funkcionalumą, išsilaisvinti iš banko paskolų ir palūkanų, tuo pačiu suteikiant auklėjimą ir išlaikymą vaikams yra moralinis ir dorovinis žemės žmonių pagrindas.Krikščionybė yra civilizacijos pagrindas žemėje.Taip radome, taip turime ir palikti.Maloniai ir pagarbiai įtraukite mus į projekto veiklą,bei kviečiame apsilankyti Mindaugo Būtėno sodyboje, kuri yra visai šalia bendruomenės bažnyčios Su meile .Mindaugo mama Viktorija

Leave a Reply