„Thermo Fisher Scientific“ įsigijo „Fermentą“

Fermentas

Bendrovė „Thermo Fisher Scientific“ baigė anksčiau skelbtą koncerno „Fermentas International“ įsigijimą. „Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui.

Nuo šiol kartu su „Fermento“ gaminamomis itin įvairiomis aukštos kokybės molekulinės ir ląstelės biologijos tyrimų priemonėmis, įskaitant reagentus, fermentus ir rinkinius, „Thermo Fisher“ gali siūlyti visapusį sprendimą genominiams tyrimams atlikti ir kurti polimerazės grandininės reakcijos ir kiekybinės polimerazės grandininės reakcijos platformos priemones ir išteklius.

Koncerno „Fermentas International“ įmonėse dirba apie 500 darbuotojų, jo būstinė yra Burlingtone (Ontarijas, Kanada), o pagrindinė veikla vykdoma Vilniuje. 2009 m. koncerno metinės pajamos siekė apie 57 mln. Kanados dolerių (apie 55 mln. JAV dolerių). „Fermentas“ taps bendrovės „Thermo Fisher Scientific“ Analitinių technologijų padalinio (Analytical Technologies Segment) dalimi.

Apie „Thermo Fisher Scientific“
„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonės misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonėje dirba apie 35 tūkst. darbuotojų, metinės pajamos – daugiau nei 10 mlrd. JAV dolerių. „Thermo Fisher Scientific“ klientai – farmacijos ir biotechnologijos įmonės, ligoninių ir klinikų diagnostikos laboratorijos, universitetai, mokslo institutai ir valstybinės agentūros, aplinkos ir procesų kontrolės institucijos. Įmonės vertę kuria du pagrindiniai prekės ženklai – „Thermo Scientific“ ir „Fisher Scientific“. Jie garantuoja nuolatinę technologinę plėtrą ir geriausias įsigijimo sąlygas. „Thermo Fisher Scientific“ produktai ir paslaugos padeda greičiau atlikti mokslinius tyrimus ir sėkmingai spręsti problemas, su kuriomis susiduriama atliekant tiek sudėtingus eksperimentus, tiek kasdienius tyrimus.

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose „Fermentas“ pripažintas Metų aplinkosaugos įmone. Bendrovė apdovanota už pagarbą aplinkai, darbo aplinkos puoselėjimą ir išteklių taupymo iniciatyvas. „Fermentas“ taip pat nominuotas ir Metų darbovietės, Metų bendruomeniškiausios bei Socialiai atsakingos įmonės kategorijose. Rinkimus organizavo Jungtinių Tautų vystymo programos atstovai Lietuvoje.

Leave a Reply