„Ryanair“ skelbia naują maršrutą iš Kauno į Gioteburgą (Švedija)

ryanair

Liepos 22d.  didžiausia Europos pigių skrydžių bendrovė “Ryanair”, pirmaujanti pagal pervežtų keleivių skaičių Lietuvoje, paskelbė pradėsianti skrydžius nauju, jau 19-tuoju maršrutu iš Kauno oro uosto į Gioteburgą Švedijoje. Skrydžiai bus pradėti nuo šių metų lapkričio 3 d. Tai leis aviakompanijai “Ryanair” padidinti aptarnautų keleivių skaičių Lietuvoje iki 1 milijono per metus. Nauju maršrutu skrydžiai bus vykdomi 3 kartus per savaitę: trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

Pavasarį „Ryanair“ Kaune atidarė pirmąją savo bazę Rytų bei Centrinėje Europoje. Nuo tada Kauno oro uoste laikomi du pigių skrydžių bendrovės lėktuvai „Boeing“.

“Ryanair” pardavimų ir rinkodaros vadovas Airijos, D. Britanijos ir Centrinės Europos šalims Laszlo Tamas teigia:
“Ryanair” džiaugiasi galėdama paskelbti dar vieną naują maršrutą iš Kauno į Gioteburgą ir lietuviams bei atvykstantiems užsienio svečiams pasiūlyti vis mažesnės bilietų kainomis. Skrydis į Gioteburgą bus jau 19-ta kryptis iš Kauno, tai užtikrins tolimesnę sėkmingą Kauno bei visos Lietuvos turizmo plėtrą ir sukurs paklausą naujoms darbo vietoms tiek Kauno mieste, tiek Kauno rajone.

Leave a Reply