Interneto svetainių ir puslapių kūrimas

Šiuo metu didelę paklausą turi nuorodos iš tinklapių turinčių didesni ar mažesni svorį paieškos sistemose. Nuorodas su reikalingais raktiniais žodžiais iš tokių tinklapių mielai perka daugybė tinklapių optimizavimo specialistų iš viso pasaulio. Na tiesa reikia pažymėti, kad tai labiau taikytina tinklapiams anglų, vokiečiu, prancūzų, ispanų, rusų kalbomis, nors galima rasti klientų ir tinklapiams lietuvių kalba.

1. Tinklapio išvaizda.

Manoma, kad kuo tinklapis bus paprastesnis tuo geriau. Nereikia aukoti daug laiko ir jėgų ypatingai gražiam dizainui sukurti. Kuo mažiau arba išvis nereikia flash elementu, jokių java ar javascript grožybių. Paprastas dizainas, nesudėtinga navigacija, logiškas puslapių išdėstymas. Tinklapį turėtu sudaryti 5-20 puslapių, to pilnai pakanka.

2. Tinklapio užpildymas.

Tinklapio tema ir užpildymas vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių. Nuorodų pardavimui vertėtų rinktis tokias tinklapio temas kaip:

finansai

verslas

draudimas

kreditai

kreditinės kortelės

automobiliai

kelionės

Idealiausias variantas tai pačiam parašyti straipsnius tinklapio tema. Visų pirma unikalūs straipsniai labai patinka paieškos sistemoms, o antra yra didelė tikimybę, kad jūsų straipsnius cituos kituose tinklapiuose su nuoroda į jūsų tinklapį. Na bet realijos tokios, kad absoliučiai daugumai pernelyg sudėtinga parašyti gera straipsnį svetima kalba, o jei dar tema mažai žinoma tai ir visai nerealu sukurti gerą straipsnį. Tokiu atveju galima “pasiskolinti” tekstus iš kitų tinklapių . Tik nepamirškit įdėti nuorodą i puslapį iš kurio nukopijavote tekstą. Pageidautina kiekviename savo tinklapio puslapyje naudoti straipsnius vis iš kitos svetainės-donoro, tai labiau patiks paieškos sistemoms.

3. Domenai ir hostingas.

Jokiu būdu nesinaudokite nemokamo hostingo paslaugomis ar nemokamais trečio lygio domenais (svetaine.domenas.com). Būtina naudoti antro lygio domenus (domenas.com) ir naudotis patikimų hostingo kompanijų paslaugomis. Tai labai svarbu tiek siekiant kuo geresnės indeksacijos paieškos sistemose tiek norint parduoti pakankamą kiekį nuorodų ir dar už gerą kainą.

4. Tinklapio svorio didinimas paieškos sistemose.

Nuo tinklapio padėties paieškos sistemų reitinguose tiesiogiai priklauso kaina už kuria pavyks parduoti nuorodas. Nuoroda iš tinklapio kuris jau žinomas paieškos sistemai, bet kol kas beveik neturi sukaupęs svorio kainuos ne dagiau 0,5 dolerio. Tuo tarpu nuoroda iš tinklapio kurio Google PageRank 5 gali kainuoti nuo 20 iki 50 dolerių i mėnesį. O tokių nuorodų galima drąsiai įdėti 5-15 į vieną tinklapį.

Tam, kad padidinti tinklapio svorį reikėtu jį užregistruoti įvairiuose kataloguose, paieškoti tinklapių kurie nori keistis nuorodomis. Galiausiai galima pačiam nupirkti nuorodas i savo tinklapį, tokia investicija su laiku atneša gana nebloga pelną.

Jei sudomins tokia verslo rūšis viska labai gerai pamastykit. Čia nėra jokių greitų pinigų. Teks įdėti daug darbo ir kažkiek lėšų, kad pradėti ir vystyti verslą. Praeis ne vienas mėnuo kol pradėsit gauti kažkokį pelną. Na bet jei užteks kantrybės ir užsispyrimo, jei netingėsit pasukti galvą kaip ir ką daryti ir truputi lydės sėkmė, rezultatai tikrai nudžiugins. Po kokių metų galite tikėtis neišeidami iš namų uždirbti 5000-20000 litų gryno pelno.

www.egrija.lt

2 thoughts on “Interneto svetainių ir puslapių kūrimas

  • 2010-07-08 at 11:43 am
    Permalink

    Na šiais laikais reikia gerai apgalvoti tinklapio idėją ir ką iš jo žmonės gaus, gal kokių nemokamų siuntinių ar sunkiai surandamų dalykų, kurių nereiktų ieškoti google kelias valandas, o viskas būtų pateikiama pas jus tinklalapyje. Tuomet gal ir galima tikėtis atitinkamos klientų auditorijos ir čia minimų pajamų 🙂

  • 2010-06-20 at 4:51 pm
    Permalink

    Idomus straipsnis 🙂 Naudinga info pradziai

Leave a Reply