„Sėkmės mokyklos“ konferenciją „Įkvėpk. Žinok. Sukurk!“ Kaune

sekmes verslo straipsniai

VšĮ „Sėkmės mokykla” yra neformalaus ugdymo organizacija, siekianti prisidėti prie sėkmingų, aktyvių ir atsakingų piliečių visuomenės kūrimo Lietuvoje.

„Sėkmės mokyklos” mokymai yra grindžiami pažangiausiais neformalaus ugdymo metodais ir demokratinio ugdymo principais, kuriais siekiama, kad nuolatinis mokymosi procesas būtų įdomus, suteikiantis kuo daugiau praktinių įgūdžių, skatinantis kurti ir tobulėti.
Renginio data: 2011 m. sausio 29 d.
Renginio pražia – 10 val.
Vieta: BLC – verslo lyderių centras, K.Donelaičio g. 62 / V.Putvinskio g. 53, Kaunas.
Turinys: Trys susitikimai su tikrais profesionalais. Sužinosite apie derybų meno ir sėkmingo viešo pasisakymo subtilybes bei atrasite save improvizuodami.

Konferencijos lektoriai:

Tomas Misiukonis – „OVC Consulting” partneris ir konsultantas, atsakingas už koučingo, pardavimo valdymo ir klientų aptarnavimo sritis. Veda mokymus įvairiomis temomis, turi įvairiapusę dešimties metų praktinę pardavimo ir vadovavimo patirtį finansų sektoriuje.
Tema: „Derybos – menas susitarti ir laimėti”

Nomeda Marazienė – Europos lyderystės instituto lektorė, licencijuota NLP (neuro-lingvistinio programavimo) instruktorė ir hipnozės praktikė
Tema: „Sėkmingas viešas pasisakymas”

Sonata Visockaitė – profesionali Lietuvos teatro, kino, televizijos aktorė ir režisierė, nusifilmavusi penkiolikoje vaidybinių filmų bei daugybėje spektaklių (dirbo su Anželika Cholina, Jonu Vaitkumi, Oskaru Koršunovu).
Tema: „Kūrybinis savęs pažinimas”.

Renginys nemokamas!

Daugiau apie renginį rasite čia..

Leave a Reply