Pozityvus mąstymas. Patarimai kiekvienai dienai

Pozityvus mąstymas

Pozityvus mąstymas yra puiki technika, tinkanti mūsų kasdienybei, kurioje gausu visko – tiek begalinės laimės ir džiaugsmo, tiek įtampų. Pateikiame keletą naudingų pozityvaus mąstymo patarimų, puikiai tinkančių kiekvienai dienai.

Matykite gėrį. Net jeigu viskas nesiseka ir jūsų nuotaika prasta, stenkitės įžvelgti aplinkoje gražius aspektus. Tai padės sumažinti įtampą.

Neleiskite, kad mintys jus valdytų. Neigiamos mintys kelia bereikalingą įtampą ir didina stresą. Būkite savo minčių šeimininkas. Stenkitės nuvyti į šalį neigiamas mintis, keiskite jas teigiamomis. Tai padės išvengti streso. Suvokite, ko išties norite. Jeigu jaučiatės blogai dėl to, kad nepavyko pasiekti tikslo, susimąstykite, ar tikrai jums reikia būtent šio tikslo. Galbūt tai nėra svarbiausia gyvenime ir visai neverta dėl to jaudintis?
Pasiekimai. Visada pagirkite save už pasiekimus. Net jeigu diena buvo prasta ir kupina nemalonių įvykių, vakare būtinai prisiminkite nors ir mažiausius savo pasiekimus. Pasididžiuokite jais. Tokiu būdu didinsite pasitikėjimą savimi.
Galimybės. Aplink mus tiek daug galimybių. Tik reikia mokėti jomis pasinaudoti. Net tada, kai viskas krenta iš rankų ir gyvenimas atrodo nemielas, atminkite, kad dar šiandien gali atsirasti puiki proga viską pasikeisti į gera. Nepraleiskite jos!
Gyvenimas yra gražus. Nenustokite tuo tikėti. Priešingu atveju aplinkoje matysite vien blogybes ir nuolatos depresuosite.
Neatidėliokite rytojui. Jeigu turite galimybę šiandien gerai praleisti laiką, tai ir darykite. Jeigu šiandien galite pakilti karjeros laiptais, priimkite paaukštinimą. Jeigu šiandien galite nueiti į įdomų renginį, keliaukite. Neveltui sakoma, kad geriau gailėtis dėl to, ką padarei nei dėl to, ko nesiryžai daryti.
Kurkite realius tikslus. Geriau susikurti sau nors ir mažus, bet realius pasiekiamus tikslus ir džiaugtis juos pasiekus nei užsibrėžti neįveikiamas užduotis ir nuolatos liūdėti, nes niekaip nepavyksta jas įgyvendinti.
Pasirinkite džiaugsmą. Vos nubudę ryte pasirinkite džiaugsmą ir visą dieną džiaukitės gyvenimu. Tai jums suteiks žymiai daugiau laimės ir gražių akimirkų.
Tikėkite savimi. Visi mes turime teigiamų ir neigiamų pusių. Tikėkite, kad jūs galite keistis, tobulėti, tapti tokiu žmogumi, kokiu norite būti. Kuo labiau tikėsite savimi, tuo daugiau turėsite ryžto naujoms veikloms.
Pradėkite dabar pat. Žinote, kokie pokyčiai praskaidrintų jūsų gyvenimą? Vis dar bijote keistis? Nieko nebelaukite, veikite.
Jūs nusipelnėte visa ko geriausio. Netikite, kad jūs esate verti geriausių dalykų? Tai ir neturėsite. Nes užprogramuojate save. Nuo šiol pradėkite tikėti, kad jūs nusipelnėte laimės. Ir ji atkeliaus.
Padarykite pauzę. Jeigu esate apimti įtampos ir matote, kad įvykiai rutuliojasi neigiama linkme, padarykite pauzę. Gerai išsimiegokite, pailsėkite. Kai būsite visai nurimę, dar kartą apsvarstykite esamą situaciją. Gali būti, kad, emocijoms nurimus, jums į galvą šaus geniali idėja.
Sveika mityba, sportas. Stenkitės kuo daugiau sportuoti, maitinkitės sveikai, reguliariai ir saikingai. Tai padės išsaugoti gerą sveikatą ir gražią figūrą.

http://www.nestresuok.lt/

Leave a Reply