Lyderystės ir inovacijų akademija atveria duris

leader businessUniversiteto mokslininkai ir pedagogai supranta, kad novatoriškas ir kūrybinis mąstymas turi būti skatinamas nuo pat mažumės. Siekiant šio tikslo vasario 4 d. Kauno technologijos universitete pradėjo darbą Lyderystės ir inovacijų akademija. Pirmieji šios akademijos dalyviai – Kauno ir aplinkinių miestų vidurinių mokyklų ir gimnazijų vienuoliktų ir dvyliktų klasių mokiniai.

Akademijos atidarymo proga mokinius šiltai sveikino Socialinių mokslų fakulteto dekanė prof. Monika Petraitė ir akademijos iniciatorius Verslo strategijos instituto direktorius prof. Robertas Jucevičius. Akademijos slenkstį peržengusią pirmą mokinių grupę taip pat pasitiko ir sveikino aktyvūs akademijos dalyviai ir organizatoriai Lyderystės bakalauro studijų programos antro kurso studentai.

Daugiau nei trisdešimt mokinių nepabūgo už lango šėlstančio speigo ir turiningai praleido pusdienį pirmame Lyderystės ir inovacijų akademijos seminare „Karjeros planavimo pagrindai“, kurį vedė lektorė Jurgita Vizgirdaitė.

Vėliau mokiniai dalyvaus dar trijuose seminaruose: „Lyderystės jėga: ar aš galiu tapti lyderiu?“ (lekt. doc. Gintautas Cibulskas); „Vertės inovacija“ (lekt. prof. Giedrius Jucevičius), „Kūrybiškumas ir kūrybinis mąstymas“ (lekt. Inga Uus).

Lyderystės ir inovacijų akademija – tai Socialinių mokslų fakulteto akademinės bendruomenės iniciatyva, skirta Universitete ir visuomenėje skleisti ir propaguoti lyderystės ir novatoriškumo idėjas, suteikti šios srities pagrindus. Viena iš akademijos tikslinių grupių yra moksleiviai. Artimiausiu laiku į įdomius, įvairius ir tikrų profesionalų vedamus seminarus akademija pakvies taip pat ir studentus, verslininkus, kitų visuomenės grupių narius. Veiklūs fakulteto akademinės bendruomenės žmonės nori dalytis savo turimomis žiniomis ir skleisti pažangias idėjas visuomenėje.

Suvokta lyderystės galia gali atnešti daugybę teigiamų pokyčių bet kurioje gyvenimo srityje! Lyderystės ir inovacijų akademija – tai vieta, kurioje kiekvienam bus suteikta galimybė rasti savitą požiūrį į sėkmę, užsibrėžti asmeninius tikslus ir suprasti, kaip juos pasiekti. Akademijoje įgytos žinios labai universalios ir praktiškai pritaikomos pačiose įvairiausiose situacijose, todėl yra tikrai vertingos.

KTU Socialinių mokslų fakulteto inf.

Rašyti komentarą

Passionate about events industry?