7 gyvenimo vertybės iš “Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį”

Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį

Turbūt dauguma esate skaitę Robin Sharm‘o knygą “Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį“. Jei ne, būtinai perskaitykite! Štai 7 gyvenimo vertybės, kurias taikant, jūs gyvensite pilnavertišką gyvenimą:

Valdyk savo protą – citata iš knygos: “Tavo gyvenimo kokybė priklauso nuo tavo minčių kokybės”. Kokios tavo mintys, toks ir esi, todėl visas neigiamas mintis pašalink, o teigiamas puoselėk.

Siek savo tikslo – visi tikslai yra pasiekiami. Tu privalai siekti savo tikslų, nes jų nesiekdamas ir pasiduodamas tu tarsi pasirašai sau mirties nuosprendį. Tiesiog dabar užsirašyk tikslus ant lapo popieriaus ir mėgaukis kelione, kurią jie tau suteiks.

Praktikuokis kasdien (tobulėk) – tobulėk visą gyvenimą. Tavo mokymasis neturi pasibaigt baigus mokyklą ar universitetą. Žmonės mokosi visą gyvenimą ir tie, kurie mokosi greičiau už kitus, pasiekia daugiau, o tie, kurie nustoja tobulėt, ritasi žemyn.

Gyvenk drausmingai – išsikelk savo pagrindinius tikslus ir jų siek bet kokia kaina. Būk drausmingas ir nepaaukok savo didžiųjų tikslų vardan trumpalaikių džiaugsmų. Jie tau atsipirks šimtą kartų labiau.

Tausok savo laiką – mūsų gyvenimas vidutiniškai trunka 26000 dienų. Kiek dienų jūs jau išgyvenote? Branginkite kiekvieną dieną, kiekvieną minutę tarsi ji jums būtų paskutinė.

Nesavanaudiškai tarnauk kitiems – jokie pinigai pasaulyje nepakeis nesavanaudiškos pagalbos kitam žmogui. Kiekvienas žmogus puoselėdamas gėrį, pripildo savo širdį džiaugsmo. Nesvarbu kas tu esi, nesvarbu iš kur esi, nesvarbu ar turtingas esi, bet tu visada gali padėti kitam.

Brangink dabartį – vakar diena jau praeitis, rytojaus diena kaip Dievas duos. Svarbu – šiandiena. Brangink šią akimirką ir matyk pasaulio grožį visur. Stebėk kaip lyja lietus, kaip juokiasi vaikai ir suprask koks gražus yra pasaulis!

www.alfavyras.lt

Leave a Reply