Prezidentė D. Grybauskaitė pelnė Metų moters apdovanojimą pasaulio moterų lyderių kategorijoje

Dalia Grybauskaitė

Pasaulinio JAV žurnalo “Glamour” surengtuose pasaulio moterų lyderių rinkimuose Lietuvos prezidentei D. Grybauskaitei įteiktas Metų moters-2010 apdovanojimas.

Iš 19-kos apdovanojimui nominuotų pasaulio valstybių ir vyriausybių vadovių, tarp kurių – Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Suomijos prezidentė Tarja Halonen, Argentinos prezidentė Cristina Fernandez de Kirchner, taip pat – Brazilijos, Šveicarijos, Kirgizijos, Kosta Rikos bei kitų šalių ir vyriausybių vadovės, Metų moters apdovanojimai įteikti, kartu su Lietuvos Prezidente, Liberijos prezidentei Ellen Johnson Sirleaf, Slovakijos ministrei pirmininkei Ivetai Radičovai bei Trinidado ir Tobago premjerei Kamlai Persad-Bissessar.

“Per du dešimtmečius pasaulio moterų lyderių skaičius išaugo nuo aštuonių iki devyniolikos, moterys aukščiausio lygio politikoje – jau ne mados reikalas, o realaus gyvenimo kasdienybė. Vis daugiau moterų sėkmingai dalyvauja ir laimi rinkimus savo šalyse, nes nebijo sunkumų, prisiima atsakomybę ir į politiką žiūri kaip į instrumentą pagerinti savo šalių žmonių gyvenimus”,- sakė Lietuvos vadovė.

Prezidentei Daliai Grybauskaitei ir kitoms apdovanotosioms pasaulio lyderėms asmeniškus sveikinimus perdavė JAV Prezidentas Barackas Obama, apdovanojimus įteikė JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose Susan Rice.

2 thoughts on “Prezidentė D. Grybauskaitė pelnė Metų moters apdovanojimą pasaulio moterų lyderių kategorijoje

  • 2011-05-29 at 11:15 am
    Permalink

    Galbūt Lietuvoje susiklostė tokia politinė situacija, kad nebėr ką rašyti iš didžiosios raidės. Ir bent kiek solidesnis žmogus yra politikos lyderis. Nesvarbu, ką jis nuveikia, ar kokius sprendimus priima. O iš paskos juos velkasi šutvė šakalų, postų graibstytojų. Ir tame baisiame fone, tie menki lyderiai atrodo, kaip stiprios ir teisingos asmenybės.

  • 2011-05-29 at 2:54 am
    Permalink

    Su pagarba.As manau ,kad musu presidente neverta rasytis is didziosios raides.Ka ji nuveike Lietuvos liaudziai,o gi nieko.Viskas pabrango,o ji toliau dziaugiasi ,kaip zmones dirba uz 600 litu atligi,Tik plepa kaip visi.Isvaikyk seima,rink naujas smegenis,nereikia komunistu.Bet tai tau neidomu.Nauda visi ziuri.Ka dar parduot galim.Zuokas beveik pardave Vilniaus energija.prezidentei nusispjaut,gali ir pili parduot Gedimino,po apacia pasirasysiu.Pardaviau, su pagarba , prezidente grybauskaite.Kad gauti didziaja raide,jos nereikia irasyt;Ja reikia uzsitarnaut.

Leave a Reply