Martynas Levickis – klavišinio akordeono pasaulio čempionas

Martynas Levickis

Kroatijoje, Varazdin mieste, vykusiame pasaulio taurės konkurse “Coupe Mondiale 2010” lietuvis Martynas Levickis pelnė pirmąją vietą. Šiaulietis, Londono karališkosios muzikos akademijos studentas, pripažintas klavišinio akordeono kategorijos pasaulio čempionu.

Konkurse “Coupe Mondiale 2010” varžėsi geriausi pasaulio akordeonininkai. Dalyviai iš Serbijos, Kroatijos, Makedonijos, Šveicarijos, Rusijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos, Jungtinės Karalystės, Bosnijos ir Hercegovinos, Portugalijos, Kanados, Vokietijos, Suomijos, Vengrijos, Danijos, Švedijos, Slovakijos, Austrijos, Moldovos, Kinijos, Lenkijos ir Brazilijos rungėsi septyniose skirtingose kategorijose, suskirstytose pagal amžiaus grupes arba žanrus.

Kitas šiaulietis, mokytojos Marytės Markevičienės auklėtinis Tadas Motiečius, užėmė devintą vietą iš dvidešimties dalyvių dviejų turų jaunimo kategorijoje.

8 Komentarų

 1. matas says:

  ai man atro sudas sudas bet geras tas martynas 🙂

 2. vokietis says:

  jei ji ivertino pasaulis tai ir lietuviai turėjo nepasišiukšlinti
  Sveikinimai

 3. Paskraidyk says:

  Jėėė. Šokinėjau. Mačiau antrą kartą, bet neabejotinai vertas laimėjimo. Kaip muzikos žmogus, labai džiaugiuos, kad jam nenusispajaut, ką girdi, kokie yra ir, kokie galėtų būt jo klausytojai. Didžiausia pagarba, nes supratau, kad kovoj su vėjo malūnais,taip pat gali būt laimėjimų.

 4. Okis says:

  Na as buvau ne uz Martyna, bet vistiek saunuolis jis. Ir dziugu, kad laimejo tikras talentas

 5. Londonas says:

  Sveikinam Martyna Levicki, nugalejus Lietuvos talentuose. Puikus pasirodymas

 6. Jurge says:

  Nerealus Martynas 🙂

 7. Ruta says:

  jeeee…. Martynas talentu finale.

Rašyti komentarą

Passionate about events industry?