Iš Norvegijos Lietuvos kirpėjai grįžo su aukso medaliais

sukuosenos

Vasario 5 – 6 d. Norvegijos sostinėje Osle vyko nacionalinis kirpėjų ir grožio specialistų konkursas bei atviroji Norvegijos taurė “2011 Norway Cup Open”. Šiame konkurse Lietuvai atstovavo kauniečiai – Kristina Gorodeckienė, rungtyniavusi moterų ilgų plaukų madingo dieninio ir vakarinio šukavimo ture, bei Marijus Mazuraitis, dalyvavęs vyrų bendro įvaizdžio kūrimo bei šukavimo rungtyje „Full Fashion“. Praeitų metų lapkritį Lietuvai parvežę penktosios vietos diplomus iš Pasaulinio čempionato OMC Hairworld Paris 2010, šį kartą lietuviai grįžta su aukso medaliais bei pirmosios vietos taure.

Visą savaitgalį Osle vyko didžiulė paroda, skirta grožio profesionalams bei tarptautinis konkursas, sutraukęs meistrus iš įvairių Europos šalių: Danijos, Švedijos, Airijos ir kt. Lietuvos atstovai konkurse sulaukė didžiulio dalyvių, žiūrovų bei teisėjų dėmesio.

Kristina Gorodeckienė užėmė antrąją vietą moterų ilgų plaukų madingo dieninio šukavimo rungtyje. Vakarinė šukuosena buvo įvertinta aukso medaliu. Kristina surinko daugiausiai taškų bendrojoje įskaitoje ir aplenkė visus savo turo varžovus. K. Gorodeckienė atsistojo ant aukščiausiojo pakylos laiptelio ir buvo apdovanota pasaulinės organizacijos „OMC“ (Organisation Mondiale Coiffure) taure. Meistro Marijaus Mazuraičio darbas taip pat sulaukė išskirtinio žiūrovų bei teisėjų dėmesio. Marijus buvo įvertintas pirmąja vieta bei pasipuošė aukso medaliu.

Norvegijoje Lietuvą taip pat atstovavo ir „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė bei tarptautinės klasės teisėja Daiva Jankauskaitė, kuri visą savaitgalį kartu su kitais akredituotais teisėjais iš įvairių Europos šalių vertino profesionalų, dalyvavusių atviroje Norvegijos taurėje, bei Pivot Point mokyklos studentų darbus.

Leave a Reply